Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

SHA-T'O Türkleri

www.kitapyurdu.com'dan satın al Tarihçilerimizin ezici bir çoğunluğu kendisini Osmanlı Devleti'nin siyasi ve kültürel tarihini araştırmaya vakfetmişlerdir. Bazı kişiler bu durumun Türkiye  Türkleri için doğal oldu ğunu söyleyebilir. Ancak Atatürk'ün de dediği gibi Türk Tarihi bir bütündür. Tarihçilerimiz maalesef Orta ve  Doğu Asya'da  araştırılmadan kalmış bakir alanları unutmaktadırlar..   SATIN AL

 

 

"Tarih,kendini idare edemeyenlerin idare edilmeye mahkum olduklarını, ilerisini göremeyenlerin daima hadiselere ve tesadüflere boyun eğmek kaldıklarını, anarşinin bir zamanlar vatanperverlikleri ile kahramanlık mertebesine çıkmış kişileri bile kölelik seviyesine indirdiğini, sayısız misallerle göstermiştir."

ARŞİV

 

  • Makale Arşivi

    Onlarca makaleden oluşan arşivimiz hizmetinizde...

    Devamını Oku...

GÜNLÜK SAYFALARI

Cahit ALPTEKİN tarafından yazılmış güncel makaleleri GÜNLÜK Sayfalarından takip edebilirsiniz.

Devamını Oku...

ZT Versi Business templates for Joomla! 1.5 and 1.6

As you know the stable version Joomla 1.6.0 was released on the 11, January 2011. And today ZooTemplate team are glad to release ZT Versi which supports both Joomla 1.5 and Joomla 1.6 stable versions. The newest joomla templates, ZT Versi comes with lots of cool features including Mega Menu, Fancy Menu effects, Slideshow, RTL language, Javascript, Css compression and Cache supported. If you’re looking for an easy to use, professional web design which suitable for corporate, business or related website then why not view the ZT Versi today.
casus telefon
casus teleon
casus telefon